استفاده از درب ضد سرقت نوشهر برای ساخت موشک های جنگی

پروژه ما قفل درب ضد سرقت نوشهر است این قفل برخلاف قفل سنتی درب استفاده می کند برچسب RFID به عنوان کلید، بنابراین استفاده از آن بسیار آسان است.

علاوه بر این، دارای دو ضد سرقت است کارکرد هنگامی که سرقت رخ می دهد، آژیر هشدار به صدا در می آید و مردم اطراف را هشدار می دهد و دوربین برای سارق عکس می گیرد.

همچنین دارای باتری برای حفظ کل سیستم است هنگام قطع برق کار می کند. در حین ساختن سیستم، دوربین خود را سوزاندیم، اما همه توابع دیگر به درستی کار می کنند.

برای اکثر مردم، خانه هم شروع و هم پایان روز آنهاست خانه نیز مکانی است که در آن مردم بیشترین زمان را صرف اقامت در آن می کنند. با این حال، خانه نیز یک مکان خصوصی است.

درب

هیچ کس خوشحال نیست اگر هر کس می تواند بدون هیچ محدودیتی وارد خانه خود شود بنابراین، اکثر مردم قفل نصب می کنند
درهای آنها برای جلوگیری از ورود آسان دیگران به داخل با این وجود، قفل درب سنتی دارد غیر قابل اعتماد شدن گاهی اوقات، کلید یا قفل ممکن است خورنده باشد و قفل تبدیل شود.

باز کردن خیلی سخته بسیاری از افراد این تجربه را دارند که کلید را وصل کرده و آن را می چرخانند در جهت عقربه های ساعت، اما در باز نمی شود.

سپس، آن را در خلاف جهت عقربه‌های ساعت می‌چرخانند، اما هنوز اینطور نیست باز کن سپس دوباره سعی می کنند آن را در جهت عقربه های ساعت بچرخانند و در نهایت در باز می شود.

این فرآیند است کاملا آزار دهنده علاوه بر این، برخی از افراد حتی شرایطی را که در آن کلیدها قرار دارند، برآورده می کنند
شکسته و قسمت هایی از کلیدها داخل در گیر کرده است.

مهمتر از آن، آن قفل های سنتی عملکرد ضد سرقت ندارند سارقانی که مهارت باز کردن قفل ها را دارند می توانند به راحتی وارد خانه های مردم شوید برخی از مردم ممکن است فکر کنند که خانواده های زیادی وجود دارد، بنابراین درصدی که با سرقت مواجه می شوند کم است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.