بسته بندی زیبا محصول حلوا گردویی

با توجه به ارزش اقتصادی و غذایی حلوا گردویی آیا استفاده از بسته بندی های زیبا بر بهای تمام شده تولید و عرضه این محصول تاثیر فراوانی می گذارد؟
گردو از میوه های خوشمزه و گران قیمت در بازار کشورمان محسوب می شود و از آنجا که کاربرد بسیار زیادی در تولید شیرینی و غذاهای سنتی دارد لذا سرانه مصرف گردو در ایران بالا بوده و اگرچه مقدار قابل توجهی از این میوه ارزشمند در باغات کشورمان تولید و پرورش می یابد اما به علت مصرف بالای گردو در ایران بخش زیادی از این میوه ارزشمند از کشورهای دیگر مانند چین و شیلی وارد ایران شده و در کارگاه های تولید انواع شیرینی و حلوا گردویی مصرف می شود.

قیمت فروش بالای حلوا گردویی

همانطور که می دانید قیمت گردو در بازار بسیار بالاست و از طرف دیگر تولید و طبخ شیرینی های گردویی مانند شیرینی حلوا گردویی به مقدار زیاد به این میوه ارزشمند نیاز دارد از این رو انتظار می رود قیمت و بهای تمام شده تولید حلوا گردویی بسیار زیاد باشد.

بسته بندی زیبا حلوا گردویی

بسته بندی زیبا در عرضه حلوا گردویی

در حال حاضر علاوه بر کارگاه های متعدد تولید حلوا گردویی در کشور که بیش تر در مناطق گردو خیز کشورمان در شمال غربی و شهرهایی مانند تبریز و ارومیه وجود دارند شرکت های تولیدی فراوانی نیز به تولید حلوا گردویی و فروش این محصول ارزشمند در بازار اقدام می کنند. واضح و روشن است که عرضه حلوا گردویی باید توسط بسته بندی های مناسب و بهداشتی صورت گیرد تا از ارزش کیفی و اقتصادی این محصول گران قیمت نکاهد زیرا با توجه به قیمت بالای حلوا گردویی استفاده از بسته بندی های مناسب تر و زیباتر در مقایسه با سایر محصولات در بهای تمام شده آن تاثیر قابل توجهی نخواهد داشت.
منبع: فروشگاه سوغات ایران

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.