هلو در عراق که می تواند در به دام انداختن موش ها کارساز باشد

پوست تیره و گوشت آبدار  هلو در عراق حاوی آنتی اکسیدان های مفید از جمله ویتامین C، پلی فنول ها و کاروتنوئیدها است.

آنتی اکسیدان ها ترکیباتی در گیاهان هستند که با آسیب سلولی مبارزه می کنند و رژیم های غذایی غنی از آنتی اکسیدان می تواند به محافظت از بدن شما در برابر پیری و بیماری ها از جمله سرطان کمک کند.

در واقع، دانشمندان دریافته‌اند که زنان یائسه که حداقل دو وعده هلو در هفته می‌خورند، کمتر به انواع خاصی از سرطان سینه مبتلا می‌شوند.

برخی تحقیقات همچنین دریافتند که عصاره های هسته هلو ممکن است پاسخ آلرژیک بدن را کاهش دهد تحقیقات بیشتری مورد نیاز است اما این یک اشاره جالب است که هلو ممکن است به طرق مختلف برای سیستم ایمنی بدن مفید باشد.

اسمیت می گوید هلو منبع متوسطی از بتاکاروتن است، رنگدانه قرمز نارنجی موجود در میوه ها بدن بتا کاروتن را به ویتامین A تبدیل می کند، ویتامینی ضروری که برای بینایی سالم مهم است.

هلو

برخی از تحقیقات آزمایشگاهی نشان دادند که وقتی روی پوست استفاده می شود عصاره های ساخته شده از هسته هلو یا گل های هلو ممکن است آسیب اشعه ماوراء بنفش را کاهش دهد و به حفظ رطوبت پوست کمک کند تحقیقات بیشتری مورد نیاز است اما دلیل احتمالی دیگری برای دوست داشتن هلو است.

هنگام خرید راهروی محصولات، بینی خود را دنبال کنید هلوهای با بوی شیرین رسیده ترین و خوش طعم ترین ها هستند.

اگر هلوهای شما خیلی سفت هستند و عطر زیادی ندارند، بگذارید چند روز در دمای اتاق برسند برای اینکه هلوهای رسیده خراب نشوند، آنها را در یخچال قرار دهید همچنین می توانید هلوهای تازه را برش داده و فریز کنید تا بعدا استفاده کنید.

اسمیت می گوید: هلوهای تازه نسبت به همتایان کنسرو شده خود آنتی اکسیدان بیشتری دارند و هلوهای کنسرو شده اغلب پوست کنده می شوند که فرصتی از دست رفته است، زیرا پوست نرم و کدر جایی است که آنتی اکسیدان های زیادی پیدا می شود.

به علاوه، کنسرو هلو اغلب در شربت قندی خیس می شود اگر هلو کنسرو شده را انتخاب می کنید برچسب تغذیه را بخوانید تا از قندهای اضافه شده خودداری کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.